Area Sales manager pro celou ČR

CANDE CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsícdohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení týmu medicínských reprezentantů v regiónu Čech a Moravy
- Odpovědnost za řízení obchodu a marketingu Rx
- Zodpovědnost, koordinace a motivace při řízení obchodního týmu
- Podpora obchodníků při obchodních schůzkách
- Budování profesionálních obchodních vztahů s lékaři, lékárnami a lékárenskýma řetězci
- Komunikace s vedením nemocnic a klinik
- Příprava obchodních plánů a strategií s marketingem
- Implementace marketingových aktivit, kontrola jejich dodržování a vyhodnocování
- Koordinace, plánovaní, analýzy, školení obchodního týmu
- Motivace jednotlivých reprezentantů
- Pravidelný reporting vedení společnosti s analýzou trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadprůměrné platové ohodnocení
• Služební telefon, notebook, automobil
• Příspěvek na stravování
• Zázemí ve stabilní farmaceutické společnosti
• Možnost vzdělávaní a osobního růstu
• Práci v příjemném pracovním kolektivu

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s aktuální fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na http://www.candecz.cz/.

Odesláním svého životopisu dáváte souhlas s tím, aby společnost CANDE CZ s.r.o., se sídlem Skořepka 1058/8, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 268 791, zpracovávala poskytnuté osobní údaje obsažené v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Společnost CANDE CZ s.r.o., se sídlem Skořepka 1058/8, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 268 791, prohlašuje, že všechny poskytnuté údaje budou zpracovávány a shromažďovány pouze pro účely výběru a získávání zaměstnanců a nebudou poskytnuty žádné jiné třetí osobě. Svůj souhlas udělujete na období třech let. Udělení souhlasu je dobrovolné a můžete jej kdykoli odvolat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví, farmacie, přírodní vědy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ vzděláni
- Praxe ve farmabiznise na pozici farmaceutického reprezentanta, key account managera nebo area- sales managera je nevyhnutnou podmínkou
- Klíčové znalosti a zkušenosti s prodejnými technikami
- Silné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
- Předchozí zkušenosti s marketingem a vedením týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CANDE CZ s.r.o. je novovznikajíci farmaceutická společnost, která byla založená v roce 2017 s cílem přinést na trh nejnovější molekuly a kvalitní léky za rozumní cenu. Naše léky jsou vyráběné výlučně pod značkou CANDE a sú plně hrazené ze zdravotního pojištění. Prioritou firmy je poskytováni služeb na co nejvyšší kvalitativní a profesionální úrovni.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3787776  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60 000 - 80 000 Kč/měsícdohodou