Procesně-výrobní manažer

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Mokrá-Horákov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Smluvní měsíční mzda: od 40.000 CZK brutto/+ roční odměna. Uvedená mzda představuje spodní hranici. Její variace bude záviset od schopností a zkušeností osloveného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení a koordinace výrobních zaměstnanců v rámci výrobního procesu v zájmu zabezpečení očekávání z hlediska kvality, množství a nákladů a zabezpečit neustálé vylepšování procesu.
- Řízení procesů v zájmu zabezpečení zákaznických požadavků z hlediska kvality, množství a včasnosti dodávky.
- Zajišťování kalkulace za účelem analýzy a zhodnocování výkonnosti zařízení, kontrola výrobních nákladů.
- Příprava výrobních plánů v souladu s předpovědí prodeje.
- Zajištění chodu výroby, procesů, organizovaní práce s ohledem na všechny bezpečnostní požadavky, řídí a motivuje zaměstnance.
- Příprava reportů výroby a procesů.
- Zabezpečení činnosti oddělení v rámci certifikovaného systému podle ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001:2005

Zaměstnanecké výhody, benefity

VAŠE KARIÉRA
- Mezinárodní prostředí
- Vedení zaměřené na podporu interního talentu
- Jazykové a vzdělávací kurzy

VAŠE VÝHODY
- Roční odměna
- Mobil, laptop
- Nadstandardní příspěvek na stravování
- Příspěvek při pracovních a životních jubileích
- Příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
- Péče o zdraví zaměstnanců
- Společenské aktivity pro zaměstnance

VAŠE KULTURA
- Jsme rodinná firma s více než 150ti letou tradicí a to se odráží i v naší kultuře

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technického zaměření

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- požadované VŠ vzdělání – strojního, elektrotechnického, chemicko-technologického nebo podobného technického zaměření
- pochopení průmyslového prostředí, odborná technická zdatnost
- dobré komunikační a řídící schopnosti
- znalost technických norem
- analytické myšlení, týmovost, odolnost proti stresu
- anglický jazyk – pokročilá úroveň
- MS Windows
- praxe ve výrobním závodu výhodou
- zkušenosti v SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Carmeuse je lídrem v produkci vápence, s více jak 150 ročními zkušenostmi. Vápno se užívá při výrobě ocele, konstrukčních pracích, stavebnictví, zemědělství, výrobě papíru, chemikálií, plastu...
Carmeuse má zastoupení ve více jak 100 závodech v 17 krajinách světa- v západní Evropě (Belgicko, Itálie, Holandsko, Francie a Skandinávie), v Střední a Východní Evropě (Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Bosna a Turecko), Severní Americe a Africe (Ghana).

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3428304  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Smluvní měsíční mzda: od 40.000 CZK brutto/+ roční odměna. Uvedená mzda představuje spodní hranici. Její variace bude záviset od schopností a zkušeností osloveného kandidáta.