Mechanik pneuservisu

CARSTAR SERVICE, s.r.o.

Miesto práce
Pasienková, Podunajské Biskupice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie manuálnej práce v pneu-servise: vykonávanie všetkých činností a prác súvisiacich s prezúvaním a uskladňovaním pneumatík, najmä výmena kolies a prezúvanie pneu na motocykloch, osobných a nákladných motorových vozidlách, kontrola a posudzovanie stavu diskov a pneumatík, ich kompletné čistenie, ošetrovanie a
uskladňovanie.

práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie - 14 platov ..
- uvádzaný plat je nástupný základný plat
- 13. a 14. mzda - sezónna odmena,
- v závislosti od výkonnosti a celkového prístupu k plneniu pracovných povinnosti - výkonnostné odmeny.

Do nášho skvelého kolektívu v pneuservise hľadáme nových pracovitých kolegov, ktorým neprekáža fyzicky náročnejšia práca. Ak si technický talent, manuálne zručný, dokážeš prakticky myslieť, si zodpovedný, precízny a spoľahlivý, neváhaj nás kontaktovať mailom na resp. telefonicky na nižšie uvedené kontaky.
Vzdelanie a prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou. Vítaný je každý, komu sa chce pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, technická zdatnosť, pracovitosť, serióznosť, spoľahlivosť, vysoká miera zodpovednosti, príjemné vystupovanie a pro-zákaznícka orientácia.

Servis automobilov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1504616  Dátum zverejnenia: 31.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000