Pracovník marketingového oddělení

CASARREDO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Družstevní 306, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností (243)

Pracoviště a kontakty

Firma:CASARREDO, s.r.o., IČ 27804372
Pracoviště:CASARREDO, s.r.o. - prac. Místek, Družstevní 306, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16
Hledáme kreativního, samostatně pracujícího kolegu, který bude zodpovědný za stávající webové stránky a za přípravu a rozjezd nových webových stránek. Dále jeho zodpovědností bude příprava podkladů letákových akcí a katalogu.
Hledáme kolegu s myšlenkou, nápadem, kreativce s uměním přenést nápad do reality. Umíte vymyslet slogan nebo vytvořit reklamní banner, který zaujme? Pokud ANO, jste pro nás ideální spolupracovník.
Práci je možné vykonávat také částečně z domu. Pracovní dobu lze nastavit flexibilně.
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání s praxí v oboru nebo VŠ, praxe 1 rok
- samostatnost, kreativitu, zodpovědnost
- výbornou práci na PC
- znalost grafických programů výhodou
- zkušenosti s vedením a správou eshopu výhodou
- polský jazyk výhodou - alespoň základní znalost slovem a písmem, zaškolení lektorem zajistíme. Další jazyky používané ve firmě, a které mohou být výhodou je ruský, anglický, případně německý jazyk
- řidičský průkaz sk.B
Nabízíme
- práci na HPP
- samostatnou práci, kdy za Vámi bude vidět výsledek
- možností se vzdělávat jazykově
- zajímavý výdělek
- firemní benefity - stravenky 90 Kč /den
- možnost flexibilní pracovní doby
Další podmínky:
- pracovní doba: 8.00-16.30, příp. podle domluvy
- místo výkonu práce Frýdek-Místek nebo také částečně z domu
Kontakt:
CASARREDO, s.r.o.
Více se o nás dozvíte na: www.komfort-nabytek.cz

Životopisy (nejlépe s foto) posílejte výhradně e-mailem: [email protected]
Kontaktní osoba: Andrea Nytrová.
Netelefonovat, vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11689580775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2802150  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc