Technik kabelových sítí (Úvaly)

ČD - Telematika a.s.

Místo práce
Úvaly

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako náš nový kolega získáte:

  • pravidelnou a předem naplánovanou pracovní dobu 6:00 - 14:00 hod., zkrácenou na 37,5 hod. týdně
  • pestrý benefitní program – příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma, 100 Kč stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • levné mobilní volání pro celou rodinu
  • poukázky FlexiPass pro volný čas, čerpání benefitů na nákupy v lékárnách, v optikách, na dovolenou či wellness
  • služební notebook a automobil po dobu pracovní doby v perfektním technickém stavu (značky Škoda typu Fabia Combi, Octavia Combi a Yeti)
  • proplácení případných přesčasů nad rámec zákoníku práce
  • pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou
  • jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání - 70% našich kolegů u nás pracuje více než 10 let
  • povinná profesní školení, která plně hradíme už po nástupu
  • nabídku interního vzdělávání - Akademie ČD-T

Vaší pracovní náplní bude:

  • řešit technické a manuální problémy zadaných pracovních úkolů v oblasti montáží, preventivní údržby a oprav kompletu spravovaných optických a metalických kabelových sítí
  • provádět kontrolní měření kvality
  • práce v přidělené lokalitě, jezdí sám nebo ve skupině - dle zadané práce
  • drobná administrativa - vyřizování e-mailů, MS Excel
  • pracovat podle specifikace zařízení, dokumentace a technických předpisů

Budeme od Vás požadovat:

  • osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb., min § 6
  • vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
  • řidičské oprávnění skupiny B (C, E výhodou)
  • základní znalost práce na PC – e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel, občasná tvorba jednoduchých textů v MS Word (případně vás naučíme)Výhodou budou: znalost práce s optickými, popř. metalickými kabely (montážní práce, základní měření, svařování)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČD - Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost. Od svého založení v roce 1994 si za dobu více než 20 let působení na českém ICT trhu, vybudovala pozici jednoho z největších dodavatelů velkoobchodních telekomunikačních služeb. ČD - Telematika je stabilní společností s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci staví své úspěchy.
ID: 3750286  Dátum zverejnenia: 29.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.