Executive chef - chef de cuisine v jedinečnom rezorte (šefkuchár)

CEE Real Estate Group s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ako executive chef byť zodpovedný za plynulý a bezproblémový chod všetkých prevádzok na Boulevarde
- reprezentácia manažmentu prevádzky profesionálným spôsobom ale zároveň výborne vzťahy s ostatným personálom
- samostatná príprava jedál v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
- príprava a tvorba menu a sezónnych menu , inovácie, dizajn jedál vo všetkých prevádzkach Boulevardu
- tvorba receptúr, kalkulačných listov
- dodržiavanie hygienických a HACCP predpisov
- efektívne riadenie a organizovanie prác na všetkých prevádzkach Boulevardu
- súčasťou práce je kontrola kvality a práce kuchárov
- zodpovednosť za skladové zásoby surovín a objednávanie tovaru

- dostanete výnimočnú možnosť odborného a kariérneho rastu a sebarealizácie v jedinečnom projekte na Zemplínskej Šírave
- nástupný plat podľa skúsenosti medzi 1500 - 2500 /mesačne
- exkluzívny priestor pre vlastnú kreativitu
- budete sa pohybovať v exkluzívnom pracovnom prostredí v spoločnosti, ktorá ako prvá na Slovensku ide prevádzkovať projekt Boulevardu s piatimi vlastnými gastro – prevádzkami.
- stabilné zázemie, práca na TPP/živnosť
- stanete sa členom príjemného priateľského kolektívu s vysoko nastavenými etickými hodnotami, zloženého z kolegov, ktorí radi robia veci s láskou, ktorí v prvom rade milujú svoj job, majú svoj názor, sú flexibilní, trpezliví a pokorní
- ostatné benefity Vám budú prezentované pri osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch, hotelierstvo,

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- viacročná prax na uvedenej pozícií, prípadne na pozícií souis chef
- skúsenosť s efetkívným riadením ľudí
- schopnosť delegovať, riadiť a kontrolovať
- schopnosť riešiť krízové situácie
- vystupovanie na úrovni
- komunikácia v anglickom jazyku
- predošlé pôsobenie v SR

CEE Real Estate Group - investično-developerská skupina, ktorá svoj servis poskytuje na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rakúsku. Skupina investuje do nehnuteľností, zhodnocuje tieto aktíva a následne ich predáva, resp. prenajíma.

Svojím profesionálnym a zodpovedným prístupom si veľmi rýchlo získava medzinárodných klientov a partnerov po celej Európe.

Skupina CEE si je vedomá, že kvalitný tím kolegov a zamestnancov predstavuje 99 % úspechu spoločnosti, preto kladie dôraz na výchovu, vzdelanie a produktívnu atmosféru vnútri organizácie.
ID: 3810632  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500-2500