Programátor c#/.net

Cegeka, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rybníčku 1329, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:Cegeka, s.r.o., IČ 63080869
Pracoviště:Cegeka, s.r.o. - 002, Na Rybníčku 1329/5, Nové Město, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-03-16
Mzdové rozpětí:od 40000 do 80000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Na Rybníčku č.p. 1329/5, Nové Město, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Havelka Miroslav, tel.: +420 602 732 230, e-mail: [email protected]
Požadujeme dobrou znalost programování v C#/.NET, znalost MVC, OOP a SQL Server, schopnost pracovat s Visual Studio a TFS, výhodou je znalost frontendových technologií (CSS3, JavaScript, HTML5, jQuery, Ajax) a zkušenosti s CMS.
Nabízíme práci na mezinárodních projektech, pracovní poměr na dobu neurčitou odpovídající finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů - týden dovolené navíc, stravenky, pružnou pracovní dobu, možnosti odborného rozvoje.

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 10441950770

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2750391  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 80000 Kč/měsíc