C# .NET Developer

Centila, s. r. o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
4 200 - 5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Brněnský tým hledáme vývojáře se seniorními znalostmi aplikačního programování v C#.

Naše produkty
· VLT systém – Vlajkový produkt firmy, který je v provozu na zahraničních trzích a plánuje se jeho další rozšiřování
· Systém pro správu online platformy – Nový projekt, který byl spuštěn kvůli masivnímu rozmachu online her v poslední době

Vaším úkolem bude začlenit se do brněnského týmu (6 vývojářů, 2 testeři, 2 produkťáci, 1 projektový vedoucí) a zapojit se do práce na obou projektech. V případě systému pro online platformu se budete podílet na analýze a návrhu architektury celého systému, volbě použitých technologií i na sestavováním prototypových řešení a vlastním vývoji. Očekáváme technické znalosti umožňující nalézat jednoduchá, účinná a udržitelná řešení. Připravenost přímo se podílet na technickém vedení týmu a mentoringu juniornějších kolegů je vítána. Hledáme vývojáře dodržující zásady psaní čistého kódu (SOLID).

Požadujeme:
- Především chuť a snahu při práci na nových produktech a jejich dalším rozvoji
- Ukončené SŠ nebo VŠ technického směru, chuť se profesně zdokonalovat
- Znalost C#, SOLID, ASP. NET, MVC, základní design patterns, praxe s dependency injection
- Výhodou je znalost Ninject, Workflow Foundation, T-SQL, HTML, CSS, WPF, Entity Framework, JavaScript, Devextreme. Oceníme každou další znalost ze světa Microsoft. NET.
- Oceníme zkušenosti s vedením týmu a chuť pracovat s lidmi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Podporu Vašeho rozvoje po všech stránkách
- Příjemné, uvolněné, neformální prostředí
- Práce s motivovanými kolegy ve vlídném kolektivu
- Tvůrčí a samostatnou práci s moderními technologiemi
- Pružnou pracovní dobu
- Dostupné parkování v areálu
- Možnost využití řady benefitů (školení, relax zóna s fotbálkem, úschovna kol, bufet, donáška jídla, jóga, a další)
- Nejsme korporát, máme individuální přístup ke všem našim kolegům a kolegyním

Informace o náboru

Vhodní kandidáti budou kontaktováni telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4152008  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 4 200 EUR/měsíc