Údržbář/-ka

CENTRAL STICKS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
225, 503 22 Libčany, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:CENTRAL STICKS s.r.o., IČ 63220113
Pracoviště:Libčany 225, 503 22 Libčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚDRŽBÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup IHNED, nepřetržitý provoz (4 směny)
- Požadujeme: vyučení - ukončené vzdělání v oboru strojním, patný svářečský průkaz pro sváření obloukem a plamenem, znalost práce na soustruhu, znalost práce na fréze, čtení výkresové dokumentace, smysl pro týmovou práci a komunikativnost, důslednost, samostatnost, flexibilita. orientace na výsledek a kvalitu odvedené práce, dobrý zdravotní stav, nutnost vlastní dopravy na nepřetržitý provoz
- Nabízíme: příspěvek na dojíždění, výkonnostní ohodnocení, půlroční a roční odměny, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky v hodnotě 120,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, firemní akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Jiránková Lucie, tel.: 492 600 334, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11755950794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2822934  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 30000 Kč/měsíc