Práca vo výrobe pri Brne - mzda až 28.000 Kč! Ubytovanie zabezpečené, práca na TPP (Montážnik/-čka)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
19.100 Kč/mesiac + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá montáž komponentov - zaškolíme Vás,
- práca za pracovným stolom - v sede/stoji,
- 4 - smenná prevádzka,
- práca vhodná pre ženy, mužov aj páry.

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 2.000KČ.

- PRACOVNÁ zmluva,
- BONUS za produktivitu,
- vyššie príplatky za NADČASY,
- PRÍSPEVOK na dopravu (300-2.500 Kč),
- PRÍSPEVOK na závodné stravovanie,
- PRÍSPEVOK na wellness,
- dotované ubytovanie zabezpečené (2-lôžkové izby s vlastným soc.zariadením a sprchou),
- 25 dní dovolenky,
- kariérny rast,
- zálohy týždenne,
- možnosť dlhodobej spolupráce, nie len na sezónu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav - dobrý zrak,
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať.

- Aktuálny životopis zasielajte na: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3529021  Dátum zverejnenia: 4.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19.100 Kč/mesiac + príplatky a bonusy