Novinka! Hledáme operátory výroby-nástup ihned! (Kuřim)

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc20000 - 24000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovité a zodpovědné pracovníky do výroby ve městě Kuřim u Brna!
Nabízíme dlouhodobou práci přímo v kmenovém stavu a slušné a rychlé jednání.

* práce na výrobní lince (zkušenosti s ovládáním výrobní linky výhodou)
* profilování kovů (znalost výhodou)
* extruze plastů (znalost výhodou)
* praxe ve výrobě výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 12ti hodinové směny - pouze denní
* práce vhodná zejména pro muže
* dlouhodobá stabilní práce v zázemí české rodinné společnosti
* práce na HPP přímo v kmenovém stavu firmy
* dotovaná závodní strava
* týden dovolené navíc
* množství zajímavých bonusů - docházkový bonus, směnový bonus, pololetní prémie, roční prémie a mnoho dalších
* nabízíme kvalitní zaškolení

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o uvedenou pozici nám zašlete Váš životopis nebo nám zavolejte na telefonní číslo: 778 762 252.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba profilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* technické myšlení
* vztah ke strojním zařízení
* chuť pracovat
* chuť učit se novým věcem
* technické vzdělání není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3726670  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc20000 - 24000 Kč