Vrchní sestra

Centrum Paraple, o.p.s.

Místo práce
Ovčárská 471/1b, 10800 Praha 10, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům po poškození míchy a vedení týmu sester a asistentů.

Co budete dělat
- Sledovat zdravotní stav klientů a řešit náhle vzniklé zdravotní problémy v rámci kompetencí
- Zajišťovat zdravotní péči klientům zejména v oblastech péče o akutní a chronické rány, katetrizace, péče o epicystostomie a vezikostomie, pomoc při vyprazdňování
- Poskytovat poradenství a edukační činnost v oblasti urologické, hojení ran, polohování, životosprávy a výživy
- Vést tým 25 kolegů – asistentů a sester
- Komunikovat s dalšími zdravotníky v systému péče o spinální pacienty
- Budete mít možnost stát se aktivním účastníkem odborných skupin, které usilují o zkvalitnění služeb pro lidi po poškození míchy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
- Profesní i lidskou podporu týmu
- Interní a externí vzdělávání a supervize
- Systém motivačního finančního oceňování
- Systém benefitů formou Cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce

Informace o náboru

Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí multidisciplinárního týmu, který ví, jak na to.

Očekáváme
- Profesionálně pojímaný lidský vztah ke klientům
- Angažovaný přístup
- Pozitivní naladění
- Schopnost sebereflexe
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- Praxi minimálně 5 let, 2 roky ve vedení týmu
- Organizační schopnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2745786  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 35 000