Kuchař/ka

Centrum Rožmitál pod Třemšínem, poskytovatel sociálních služeb (MPSV)

Na spravedlnosti 589, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
9900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní šéfkuchaři (34349)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum Rožmitál pod Třemšínem, poskytovatel sociálních služeb, IČ 42727219
Pracoviště:Centrum Rožmitál pod Třemšínem, poskytovatel sociálních služeb [086], Na spravedlnosti 589, 26242 Rožmitál pod Třemšínem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 9900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Kuchař/ka
Požadavky: Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neučitou. Pracovní doba dle naplánovaných směn, nepřetržitý propvoz, krátká a dlouhá směna, 5 platová třída, po tříměsíční zkušební době osobní ohodnocení. Vyžadujeme - zdravotní způsobilost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce i samostatnost, mlčenlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů, trestní bezúhonost.
Zaměstnanecké výhody: Stravování v Centru, příspěvek z FKSP na oběd a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, poskytování volna z fondu pracovní doby pro využití rehabilitace, kadeřnice a pedikůry zaměstnanci Centra - 2 hodiny v každém kalendárním měsíci.
Nástup: od 1.12.2016 do 30.11.2017 (možnost prodloužení)
Kontakt: Chmelařová Karolína, tel.: 318 679 412 od 7:00 - 14:00 hod, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Na spravedlnosti 589, 26242 Rožmitál pod Třemšínem

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11716540761

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2809133  Dátum zverejnenia: 12.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9900 Kč/měsíc