Pracovník/ce pro dluhy

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Jahnova 867, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s., IČ 28659392
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s.;, Jahnova 867/12, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Jahnova 12, Ostrava - Mariánské Hory

V případě zájmu zašlete e-mailem do 14.12.2016 životopis s průvodním dopisem - [email protected]
Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ - pracovník pro dluhy"

Požadujeme:
-VŠ/VOŠ - zaměření humanitního, ekonomického nebo administrativně správního,
-Praxe na obdobné pozici výhodou/zkušenosti s dluhovým poradenstvím, finanční gramotností, občanským a finančním poradenstvím, evropskými projekty,
-Znalost MS Office - pokročilý uživatel
-Odolnost vůči stresu, samostatnost, pracovitost, flexibilitu, kreativita,
-Schopnost práce v týmu
-Organizační a koordinační schopnosti,
-Ochotu vzdělávat se a rozvíjet,
-Trestní bezúhonnost
-Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
-Seberealizaci
-Možnost dále se vzdělávat
-Hlavní pracovní poměr
-Zázemí stabilní organizace
-Flexibilní pracovní doba
-Předpokládaný nástup: 1.3.2017

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11691620782

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2801737  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 22000 Kč/měsíc