Všeobecná sestra/ bratr s registrací

Česká katolická charita (MPSV)

Místo práce
Kylešovská 677, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká katolická charita, IČ 00445355
Pracoviště:Česká katolická charita - Charitní domov pro seniory, Kylešovská 677/8, Předměstí, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ, všeobecná sestra s registrací. Mzda od 18 000 Kč, příplatek za práci ve svátek: 100% hodinové průměrné mzdy, příplatek za práci v sobotu a neděli: 25% hodinové průměrné mzdy, příplatek za práci v noci: 20% hodinové průměrné mzdy, podnikové stravování, dovolená navíc, pracovní smlouva, plný úvazek, nepřetržitý provoz, nástup od 1. 1. 2017, pracoviště: Kylešovská 8, Opava. KO: Kurková Jana Bc., tel.: 770 105 642, životopis pošlete na e-mail: [email protected] (popř. písemně na adresu: ČKCH, Charitní domov pro seniory, Kylešovská 8, 746 01 Opava).

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11735780711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2815279  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc