Operátor/ka expedice

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Místo práce
Podolí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 900 - 26 900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Manipulace se zbožím, kompletace palet (i těžší břemena)
• Kontrola sortimentu zboží z pohledu množství a kvality
• Připravování expedovaného zboží k nakládce
• Další pomocné skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 120Kč (55% hradí zaměstnavatel)
- férové nadřízené
- 25 dní dovolené, protože odpočívat musí každý
- multisport kartu
- příplatky za víkend ve výši 50%
- všechny přesčasy jsou evidované a proplacené (příplatek za přesčas 25%)
- moderní a čisté pracovní prostředí
- odměny k pracovnímu výročí
- pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem
- akce doporuč známého – odměna ve výši 10.000Kč za doporučeného kandidáta
- zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů
- sezónní bonusy, přehodnocování mzdy po roce (mírné navýšení)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědný a pečlivý přístup k práci
- dochvilnost a schopnost pracovat v týmu
- dobrá fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- zkušenosti ze skladu jsou výhodou, ale ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max. Naší největší hodnotou je více než 3000 zaměstnanců, kterých práci si nesmírně vážíme. Nabízíme široké možnosti profesního rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení, spoustu benefitů, otevřenou a přátelskou firemní kulturu. Klademe ale velký důraz na odborný růst a profesionalitu. Vysoká úroveň odborného poradenství jistě do značné míry přispěla k tomu, že se lékárny Dr. Max staly v posledních letech nejdůvěryhodnější značkou v oboru.
ID: 3500471  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 900 - 26 900 Kč/měsíc