Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno

Česká pošta, s.p.

Místo práce
Heršpická 6a, Brno-střed-Štýřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
22 370 - 27 500 Kč/měsíc27500,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* ruční i strojní zpracování balíkových a letákových zásilek
* manipulace se zásilkami
* vykládka a nakládka vozidel na rampách

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na HPP na dobu určitou (s možností budoucí doby neurčité)
* měsíční mzdu ve výši až 27 500,- Kč (vč. příplatků za noční směny, svátky a víkendy)
* zaměstnanecké výhody - 30 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou
* týdenní pracovní úvazek 35,5 hod. / týdně

Informace o náboru

Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost
* fyzická zdatnost - manipulace s břemeny při chůzi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poštovní služby
ID: 3568687  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 370 - 27 500 Kč/měsíc27500,- Kč