Vedoucí obchod. týmu osobních bankéřů (MA)_Svitavsko

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Svitavy, Okres Svitavy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • Je odpovědný za řízení týmu bankéřů v oblasti poskytování finančních služeb, vytváření a rozvíjení vztahů s klientem a doručování užitku a klientského zážitku v jemu svěřeném segmentu. Je odpovědný za splnění obchodních a finančních cílů banky svěřeného segmentu a týmu bankéřů

Kontrola jednotnosti segmentového zážitku klienta
  • Pravidelné ověřování konzistence a jednotného poskytování klientského zážitku v pobočkách jednotlivými front-office zaměstnanci a všech zákaznických kanálů
  • Pravidelné vyhodnocování dodržování firemní kultury
  • Ověřování správnosti nastavení a používání kontakt managementu
  • Ověřování správnosti obsluhy klientů bankéři tak, aby obsluha vedla k loajalitě klientů v daném segmentu, podávání zpětné vazby a návrhů ke zlepšení obsluhy klientů
  • Sběr a sdílení best practice a zpětné vazby
  • Zajištění používání segmentového principu v praxi
  • Měření výkonu pobočky z pohledu kvality obsluhy klientů
  • Zajištění segmentové obsluhy v daném segmentu
  • Zajištění standardizovaného segmentového prodejního procesu
  • Zavedení principů týmové spolupráce napříč segmenty

Dohled nad dodržováním firemní kultury
  • Implementování kulturní změny do interních procesů banky
  • Zajištění uplatňování etického kodexu banky
  • Podpora empatického chování, naslouchání, týmové práce zaměstnanců divize distribuce
  • Zavedení a udržování systému řešení defektů firemní kultury
  • Navrhování doplnění a změn firemní kultury
  • Podporování komunikace v divizi distribuce a týmové spolupráce
  • Komunikace vize a strategie banky zaměstnancům

Operativa
  • Asistence nadřízeným při náboru a výběru přímo podřízených zaměstnanců
  • Řízení přímo podřízených zaměstnanců
  • Komunikování ke klientům
  • Zefektivňování aktivit banky
  • Zajišťování principů interního zákaznictví
  • Identifikování nejlepších pracovníků a jejich odměňování
  • Naplňování strategických cílů banky a jejich implementace
  • Průběžné sledování zákaznického vnímání hesla "snadná a příjemná banka"
  • Řízení a rozvoj svého týmu v daném segmentu
  • Motivace zaměstnanců
  • Rozdělování týmového plánu na jednotlivé členy týmu
  • Sledování, kontrola a vyhodnocování odchylek na denní bázi
  • Odpovědnost za dodržování a implementaci standardů pro daný segment
  • Odpovědnost za kvalitu, spokojenost a loajalitu klientů
  • Řízení pracovníků jednotlivých pracovních pozic svého týmu
  • Zajištění dodržování chování zaměstnanců svého týmu v souladu s hodnotami a principy banky
  • Zajištění dodržování organizačního a pracovního řádu ve svém týmu
  • Koordinace obsazenosti činností a funkčnosti svěřených pracovišť

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v bankovnictví min. 1 rok
  • Adekvátní úroveň manažerských kompetencí
  • Znalost ekonomických a finančních zákonitostí
  • Leadership
  • Dynamičnost
  • Odvaha
  • Odolnost proti stresu
  • Chování v souladu s hodnotami a principy
  • Vyjednávací schopnosti
  • Komunikativnost
  • Ambicióznost
  • Modelový vzor manažerských dovedností
  • Tah na branku
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1248258  Dátum zverejnenia: 28.4.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.