Příjem objednávek, organizace skladu a expedice zboží

České prádlo Eva (Ewa Klimešová)

Místo práce
Slezská Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
22.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přijem a vyřizování objednávek (emailem, telefonicky) - spolupráce s obchodními zástupci a zákazníky - administrace zakázek, administrativní vyřizování reklamací - balení zboží a příprava zboží k expedici včetně papírových podkladů k expedici --spoluúčast na tvorbě oděvních kolekcí, příprava prodejních nabídek -péče o skladové hospodářství včetně přejímky zboží - fakturace v účetním programu POHODA a příprava podkladů pro účetnictví, - balení výrobků do krabic - různé jiné příležitostné práce okolo skladu a výroby - údržba skladu v čistotě a pořádku - Kratší pracovní doba po-pá od 7.00 do 13-14

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemné pracovní prostředí ve veselém kolektivu
Práce v malé stabilní rodinné firmě
Možnost profesního růstu
až 5 týdnů dovolené
Slevy na firemní produkty
Služební telefon
Jistota stálé práce
Mzda 12 - 20 tis + prémie (dle výkonu)

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete životopis s fotografií a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, komunikační dovednosti, přirozená autorita, samostatnost, pečlivost, loajalita, rychlost, pracovitost, chuť učit se novým věcem a zodpovědný přístup
Zkušenost na pozici v administrativě, obchodu, nákupu výhodou
Základy práce na počítači (MS Office, Word, Excel, internet a elektronická pošta)
Praxe v šití a v řízení lidí výhodou
Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma EVA - výrobce českého spodního prádla působí na trhu od roku 1995. Sídlo v Ostravě.
Specializujeme se na výrobu pyžam, dětského, dámského a pánského prádla
ID: 3490974  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 - 20000