Klientský pracovník - Praha

Československá obchodní banka, a. s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Co bude Vaše práce:

Zjišťování potřeb:
Navažte s klienty osobní vztah a naslouchejte jim. Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct?

Prodej a péče:
S úsměvem pomozte každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet, zlevnit pojistku na auto nebo postavit nový dům.
Připravte nabídku a dotáhněte obchod do konce. Na základě spokojených stávajících klientů získáte ty nové.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se
Motivující finanční ohodnocení
Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Týden dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna
E-stravenka
Příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Služby, Klientské služby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání s maturitou
Čistý trestní a insolvenční rejstřík
Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji. Proto nečekáme, že budete splňovat všechny podmínky dle České národní banky…
…Což od 1.12.2018 znamená, že pro svoji práci budete potřebovat úvěrovou certifikaci. Nevíte, co to je? Všechno se dozvíte zde: https://efpa.cz/zkousky/zkouska-uvery. Co s tím?

Buď získejte úvěrovou certifikaci už před nástupem a díky tomu můžete dosáhnout na vyšší nástupní mzdu. Náklady na certifikační zkoušku vám po nástupu proplatíme.
Anebo nastupte bez certifikace a absolvujete ji jako součást úvodního školení. Když to vezmete za správný konec, navýšení mzdy vás čeká standardně po adaptačním období.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3515034  Dátum zverejnenia: 12.10.2018