Šikovný Frontenďák pro náš EmTech

CGI Slovakia s. r. o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícpřípadně více, v závislosti na zkušenostech a znalostech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť začít pracovat na aplikacích, které nejsou na jedno brdo? Těšíš se na tým lidí, kteří vytvářejí perfektní appky? Zajímají tě nejmodernější trendy na tomhle poli? Tak to ses trefil, protože jako frontend vývojář v CGI si nudou palce určitě kousat nebudeš.
Celý Emerging Technologies tým má pod palcem Martin (www.linkedin.com/in/martinskorepa).

O čem tato pozice je:
• Budeš vyvíjet aplikace, které budou používat tisíce lidí. Cílovými uživateli našich appek jsou jednak široká veřejnost (sport, maloobchod), jednak zaměstnanci v různých odvětvích (logistika, energetika, HR, finance, veřejný sektor …).
• Na polovičaté produkty zapomeň. Nic takového ven nepouštíme.
• Zúčastníš se většiny fází projektu (od zrodu nápadu přes implementaci až k testování a údržbě).
• Na FrontEndu tady používáme React, Redux, Hooks, Apollo, MaterialUI, GraphQL a taky styled-components. Na plánování máme tooly jako JIRA, Confluence a taky Bitbucket.
• Nezůstaneš u vývoje jedné aplikace. Za rok jich nakóduješ hned několik.
• Pokud tě baví UI design nebo UX, je tady celý tým, se kterým budeš spolupracovat.
• Budeš moct experimentovat s moderními technologiemi jako (VR/AR, IoT, AI …).

Chceme Tě pokud:
• Ve vývoji ve frontendu už nejsi úplný zelenáč a pár projektů máš za sebou (i zkušenosti ze školních projektů nebo stáží se počítají), důležitá je chuť učit se a zlepšovat
• Máš zkušenost ve vývoji v JavaScriptu.
• Mluvíš česky (nebo slovensky) a anglicky Ti to jde taky celkem dobře.
• Je určitě plus, pokud už máš vysokoškolský titul (ideálně s IT zaměřením) nebo jej brzy získáš. Nejvíc nás ale zajímá tvoje otevřenost a chuť se rozvíjet.
• Jsi týmový hráč. Dokážeš zvednout hlavu od počítače a prohodit s kolegy pár slov o práci i o životě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• 25 dní dovolené
• 3 sickdays
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4004921  Dátum zverejnenia: 26.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc