Sociální pracovník/ce - noclehárna a terénní služba domino

Charita Valašské Meziříčí (MPSV)

Místo práce
Zámecká 921, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15190 - 17250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita Valašské Meziříčí, IČ 47997885
Pracoviště:Charita Valašské Meziříčí 4, ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm, Zámecká 921, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15190 do 17250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - NOCLEHÁRNA A TERÉNNÍ SLUŽBA DOMINO
POŽADUJEME: VŠ nebo VOŠ vzdělání nejlépe v oboru soc. práce, příp. sociální pedagogika, soc.právní činnost, charitní a soc. činnost (kvalifikace pro soc. pracovníka dle zákona č.108/2006 Sb.). Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, znalost práce na PC, ŘP skupiny "B" - aktivní řidič. Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě, sociální cítění, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, otevřenost, organizační schopnosti. Samostatnost při plnění dohodnutých procesů týmové sociální práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování dílčí soc. práce, zabezpečování zákl. sociálních agend. Zajišťování informací a odb. podkladů pro individuální soc. práci včetně jejich zpracování, provádění dílčích soc. šetření. Zajišťování zákl. aktivizačních služeb, podíl na sestavování individuálních plánů rozvoje klienta, základní soc. právní poradenství. Vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu. Poskytování soc. pomoci v přímém kontaktu s občany, kteří se dostali do nepříznivé soc. situace přímo v terénu. Podílení se na zajištění provozu zařízení a metodické činnosti v sociální práci.
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
NABÍZÍME: velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní org., možnost osob. rozvoje a dalšího prof. vzdělávání. V rámci benefitů 1 týden dovolené navíc, služ. telefon, pružná prac. doba Mzdové zařazení - nástupní základní mzda v rozpětí od 15.190,- Kč do 17.250,- Kč, konkrétní výše je pak stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání (úvazek 0,75 Noclehárna + 0,25 TS Domino).
Místo výkonu práce: ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm
PRVNÍ KONTAKT: PŘIHLÁŠKA DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ bude obsahovat:
Strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu a souhlas se zpracováním osobních údajů. Písemné nabídky zasílejte do 15.12.2016 na email: [email protected], případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Klimešová, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Bližší informace poskytne Mgr. Jozefína Račeková, telefonicky od 8:00 - 14:00 hod. na čísle 733 741 678, e-mailem: [email protected] nebo osobně Charita Valašské Meziříčí, Zámecká 921, od 8:00-14:00 hod.
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční dne 19.12.2016 nebo 20.12.2016.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11709700709

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2805882  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15190 - 17250 Kč/měsíc