Ambulantný lekár - chirurg

CHIRURGIA, s.r.o

Miesto práce
okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekára na plný alebo čiastočný úväzok so špecializáciou chirurgia do zabehnutej chirurgickej ambulancie v Štúrove alebo v Nových Zámkoch, okres Nové Zámky.

slušný plat, stravné lístky, príjemné moderné prostredie, široká klientela, zabehnutá ambulancia, eventuálna možnosť odoperovať si pacientov z ambulancie vo vybranej jednodňovej chirurgii, z čoho je ďalší príjem, možnosť preplatenia cesty do práce a z práce, ostatné osobne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chirurgia

Spoločnosť Chirurgia, s.r.o prevádzkuje neštátne zdravotnícke zariadenia v odbore chirurgia, cievna chirurgia a ADOS – agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309819  Dátum zverejnenia: 14.2.2018