Zdravotnícky asistent/asistentka - ošetrovateľ /ošetrovateľka

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pustite sa s odvahou do pracovno-ľudského dobrodružstva a pomáhajte (pracujte pre) slabším osobám !

Cieľom spoločnosti PELICAN je : povzbudiť poslanie slúžiť zraniteľným osobám.

Ľudsky rozmer je pre nás dôležitý : Tak na osobnostnej úrovni, ako aj vo vzťahu k slabším osobám a na úrovni spoločenskej. Je pre nás obzvlášť dôležité aby sme Vám boli na blízku a sprevádzali Vás počas celého procesu uplatnenia sa.

Chceli by ste sa podieľať na lepšej, humánnejšej spoločnosti a pomáhať slabším, či už ste na to zaškolený, alebo nie ? Pridajte sa k nám !

Voľné pracovné miesta v regióne le Maine et Loire (Francúzsko) na sezónne zamestnanie (júl, august, september) alebo pracovný pomer na dobu neurčitú.

Na pozícii zdravotnícky asistent sú dôležité nie len ľudské vlastnosti, ale aj :
- poskytovať preventívnu zdravotnú starostlivosť, aby vedel rezident pokračovať v živote a aby sa cítil dobre a samostatne,
- pomáhať pri umývaní, obliekaní, premiestňovaní a uspávaní rezidentov, ktorí už nevedia samostatne fungovať,
- každodenne sprevádzať slabšie osoby a udržiavať v čistote ich prostredie
- dohliadať na pohodlie a kvalitu životných podmienok obyvateľov
- pripraviť jedlo a obslúžiť slabšie osoby, upraviť postele, prezliecť posteľnú bielizeň
- pomáhať pri pohybe rezidentov
- zúčastňovať sa na spoločenskom programe, dohliadať či je všetko v poriadku a v prípade akýchkoľvek anomálii upozorniť nadriadeného
- pozorovať rezidentov a merať základné parametre týkajúce sa jeho zdravotného stavu
- pomáhať pri prerozdeľovaní liekov, spolupracovať pri liečbe
- sprevádzať ľudí na sklonku života
- aktualizovať záznamy o zdravotnej starostlivosti v informačných systémoch

- stabilnú a dlhodobú prácu na francúzsku pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní,
- hradené a zabezpečené ubytovanie,
- odvody hradené vo Francúzsku,
- možnosť poberania záloh,
- zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností),
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov.
Vďaka podpore Našich klientov, ktorí prijali bezpečnostné a hygienické opatrenia, môžete bez rizika vycestovať a pracovať. Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločenstvo je zložené z odborníkov z oblasti : individuálneho a kolektívneho ľudského vzdelávania, náboru na mieru, pričom nás sprevádza skupina riaditeľov zdravotníckych zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ste empatický ? Ovládate francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni ? Máte radi tímovú prácu, viete sa ľahko prispôsobiť zmenám, ste flexibilný a zodpovedný ?
Ak áno, máte dobré predpoklady na túto pracovnú pozíciu. Prax nie je potrebná.
Pošlite nám Váš životopis a motivačný list a my sa Vám veľmi rýchlo ozveme.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3939948  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac