Obchodní referent /hpp, až 23.000,-kč/ stravenky, příspěvky, dovolená navíc

CHRIŠTOF, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Komárovské nábřeží 465, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHRIŠTOF, spol. s r.o., IČ 42660351
Pracoviště:CHRIŠTOF, spol. s r.o., provoz Brno, Komárovské nábřeží 465/10, Komárov, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úspěšná česká společnost CHRIŠTOF, spol. sr.o., zabývající se komplexsním servisem a pronájmem prádla, nyní vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

,OBCHODNÍ REFERENT,

Charakteristika pracovní pozice:

· péče o zákazníky

· konzultace a návrhy služeb, vedení projektů a s tím spojená administrativa

· zákaznická podpora

Kvalifikace a odborné požadavky:

· středoškolské/vysokoškolské vzdělání

· vhodné i pro absolventy

· dobrá znalost obsluhy PC

· velmi dobrá znalost MS Office – hlavně MS Excel

· znalost AJ nebo NJ výhodou

· orientace na zákazníka

· ŘP skupiny B

Osobní předpoklady:

· prezentační, argumentační a dobré organizační dovednosti

· svědomitost a zaujetí pro úspěšnou práci přinášející obrat

· ochota cestovat, časová flexibilita, příjemné vystupování, psychická odolnost

· samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

· Smlouva na HPP, fixní finanční odměna 15.000,-Kč, 5.000,- bonusy a os. ohodnocení

· práce v mladém kolektivu v úspěšné české společnosti

· práce v dynamicky se rozvíjející oblasti

· zaškolení i praktickou pomoc

· zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: ihned, příp. dle dohody.

Profesní životopis s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 11754010794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2823196  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 23000 Kč/měsíc