Reagujte bez životopisu

Strojník kolového nakladače / střídač

Coal Mill a.s.

Místo práce
Dětmarovice 1300, Dětmarovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26 500 - 31 800 Kč/měsíc- příplatky za SO+NE, noční, svátky, - docházkový bonus po 1. roce.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha kolového nakladače, zauhlování násypek výrobní technologie mletí a sušení uhlí
• Nakládka surového uhlí do vagónů a nákladních automobilů
• Čistící práce vyplývající z pravidelných odstávek a prostojů
• Spoluúčast při provádění pravidelné a preventivní údržby výrobního zařízení
• Měření teplot skládek uhlí, dohled na značení jednotlivých druhů uhlí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů:
- 25 dní dovolené,
- Elektronické stravenky s příspěvkem zaměstnavatele,
- Fond FKSP
- Docházkový bonus
• Práci ve stabilní společnosti

Informace o náboru

• Pracovní poměr na dobu určitou, po 1. roce možnost prodloužení na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
• Nepřetržitý provoz (12ti a 8mi hodinové směny - střídač)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C, T

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vyučen strojírenský obor (zámečník, opravář strojů atd.)
• Platný strojnický průkaz na čelní kolové nakladače
• Platný řidičský průkaz sk. C nebo T
• Časová flexibilita
• Samostatnost, zodpovědnost, svědomitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Coal Mill a.s. je moderní, rozvíjející se společnost, která disponuje špičkovou technologií na zpracování černého uhlí. Byla založena v říjnu 2006. Areál firmy o rozloze 17 686 m2 je situován ve výrobně–průmyslové zóně mimo obydlenou část obce Dětmarovice v bezprostřední blízkosti elektrárny Dětmarovice. Jedná se o nový průmyslový areál s úpravnou uhlí na černouhelný a antracitový multiprach.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4156676  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 500 Kč/měsíc