Specialista podpory prodeje

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše oddělení Sales Support hledáme šikovného kolegu, který bude mít na starosti zejména podporu našich obchodních zástupců a nových i stávající obchodních partnerů, vyřizování jejich dotazů a spravování související administrativy. Po zapracování nabízíme možnost osvojit si složitější úkoly ať již směrem do obchodní oblasti nebo směrem do oblasti produktového managementu. Ideální kandidát by měl mít výborné komunikační schopnosti a velmi dobrou znalost Microsoft Office. Hledáme schopného, samostatného, pečlivého, zodpovědného a týmového kolegu.

Co Tě u nás čeká?
* Kompletace podkladů ke schválení nového partnera
* Registrace obchodních partnerů do ČNB
* Zadávání nových partnerů do interních systémů
* Zpracování dotazů a stížností od obchodních partnerů a správa související agendy
* Zodpovědnost za tvorbu a archivaci smluvní dokumentace
* Denní komunikace a podpora Regionálních obchodních manažerů
* Zajišťování objednávání propagačních materiálů, jejich evidence a vydávání
* Práce v CRM systému – zadávání a aktualizace údajů o obchodních partnerech
* Kancelář přímo u metra Nové Butovice

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co pro tebe máme my?
* Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
* Po zaškolení možnost přebrání jednoduchých obchodních a produktových agend
* 5 týdnů dovolené
* Cafeteria benefity café (500,- Kč/měsíc)
* Stravenky v hodnotě 100,- Kč
* Penzijní připojištění
* Interní a externí vzdělávání
* Sportovní a charitativní akce, firemní večírky
* Zvýhodněné zaměstnanecké úvěry
* Dárkové vouchery
* Odměna 10 000 Kč za přivedení nového kolegy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by ti nemělo chybět?
* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Velmi dobrá znalost Microsoft Office
* Znalost českého jazyka je podmínkou
* Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
* Orientace na výsledek a vytrvalost
* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, motivovanost
* Smysl pro týmovou práci
* Praxe na podobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3465548  Dátum zverejnenia: 18.9.2018