Obsluha pájecího karuselu

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Obsluha přiděleného výrobního zařízení
* Manipulace s materiálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivační finanční ohodnocení
* 13. plat
* Příplatky za vzornou práci a docházku
* Příplatky za směnný provoz
* Příspěvek na dopravu
* Dotované stravování
* Nadstandardní dovolená

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledá se Operátor pájecího karuselu!

Hledáte práci, která není fyzicky náročná a ve které budete mít možnost kariérního růstu? Pracujete na dělnické pozici a víte, že máte na víc? Chcete si hezky vydělat a čerpat řádné benefity? Zkuste to u nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenský průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU, SŠ vzdělání
* Zručnost
* Spolehlivost
* Ochota pracovat na třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3686124  Dátum zverejnenia: 4.6.2019