Seřizovač

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příprava strojů podle aktuálně vyráběných produktů
* Seřizování především vstřikovacích strojů, výměna forem, doplňování granulátů
* Řešení vzniklých problémů na strojích
* Běžná údržba forem, její čištění, konzervace a drobné opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nadstandardní finanční ohodnocení
* Možnost dalšího rozvoje
* Prémie 3 000,Kč/měsíc (3 kritéria – docházka, kvalita, výkon – vytíženost stroje)
* Příplatky za směnný provoz cca 1500 Kč
* 25 dní dovolené
* Penzijní připojištění
* Kvartální docházkový bonus
* 13. a 14. plat
* Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme schopné seřizovače, kteří si chtějí hezky vydělat!
Je Vám vlastní pečlivost a láska ke strojům? Máme práci přímo pro Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Absolvent SŠ technického směru
* Praxe v oblasti vstřikování plastů
* Ochota pracovat ve třísměnném provozu
* Tělem i duší týmový hráč, ale zároveň samostatný, zodpovědný a svědomitý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3686129  Dátum zverejnenia: 4.6.2019