Angular/.NET vývojár/ka

ComAp a.s.

BCK – Business Center Košice, Štúrova, Staré Mesto, Slovensko
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
1 800 EUR/mesiacPlat od 1800€ brutto (závisí od skúseností a je predmetom dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu košickú pobočku hľadáme skúseného, proaktívneho a kreatívneho Angular/.NET vývojára, ktorý sa bude podieľať na vývoji graficky bohatej webovej aplikácie na monitorovanie a ovládanie procesov v energetike.

Čo by Vás mohlo zaujímať o projekte?
Používané technológie a SW - Angulár a typescript(frontend), .Net(backend), SignalR, LiteDb, Visual Studio, Electron, Git, RestAPI, Cypress.io
Pracujeme s agilnou metodikou SCRUM

Aké kľúčové znalosti sú nevyhnutné?
Angular,TypeScript, React alebo iná front-end technologia
.Net Core/C# výhodou
Angličtina na mierne pokročilej úrovni

Okrem zaujímavej náplni práce ponúkame:
Príležitosť byť súčasťou českej spoločnosti, ktorá úspešne predáva svoje výrobky do viac než 100 krajín sveta
Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch v rámci R&D tímu
Neformálnu firemnú kultúru a priateľskú atmosféru, kde nie je definovaný žiadny dress-code
Flexibilitu ako jednu z firemných hodnôt – možnosť pracovať z domova, flexibilnú pracovnú dobu, …
Komplexný adaptačný proces a ďalší profesijný rozvoj
Pravidelné vzdelávacie i tímové akcie
25 dní dovolenky + 3 sick days
Ticket Multi - štvrťročne 150 EUR (600 EUR /rok) + stravenky 4,70 EUR/den

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačne technológie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com
ID: 4010386  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac