Specialista na telefonu - bankovní služby

Comdata Czech s.r.o

Drahobejlova 36/1073, 190 00 Praha 9, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
12.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15.000 Kč - 23.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Telefonické kontaktování stávajících klientů našich dlouhodobých partnerů z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví
* Práce na PC a administrativa s tím spojená

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dlouhodobou spolupráci v rostoucí mezinárodní společnosti
* Být součástí bezva týmu na zajímavých projektech týkající se bankovnictví a pojišťovnictví
* Fixní mzda 15.000 Kč + bonusy bez horního omezení
* Výplatu vždy včas na účtě
* Vstupní zaškolení a průběžná školení zdarma
* Flexibilní plánování směn (pondělí - sobota)
* Příjemné pracovní prostředí kousek od metra B "Českomoravská"
* Nejlepší mají možnost kariérního růstu
* Zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená 20 dní, zvýhodněné volání, být fit s Multisport kartou, občerstvení na pracovišti, káva zdarma, relaxační zóna, akce a soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny a mnoho dalšího)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

telekomunikace, zákaznický servis, telefonní operátor

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nebát se komunikovat s lidmi a učit se nové věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme přední italská outsourcingová společnost pro Kontaktní centra, Help Desk, Back Office, služby správy úvěrů a dokumentů.
ID: 2746204  Dátum zverejnenia: 2.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15.000 Kč - 23.000 Kč