Produktový specialista / produktová specialistka

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno-Líšeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, která dováží a prodává na českém a slovenském trhu brusiva, nářadí, nástroje a speciální stroje pro profesionální použití. Našim zákazníkům poskytuje odborný servis a technické poradenské služby.
Snažíme se být dobrým obchodním partnerem i zaměstnavatelem. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití a podporujeme je v odborném i osobnostním růstu.
V současné chvílí hledáme kolegu na pozici produktový specialista / produktová specialistka.

Pracovní náplň:

Péče o produktové portfolio firmy.
Tvorba ceníků na základě podkladů od dodavatelů.
Vyjednávání s dodavateli o nákupních cenách.
Příprava podkladů pro marketingové oddělení.
Udržování aktuálnosti sortimentu.
Kontrola dostupnosti zboží.
Podpora obchodního oddělení.
Komunikace s dodavateli (reklamace, informace o dopravě, poptávky, objednávání zboží).
Sledování trhu a nových příležitostí.
Návrhy, tvorba a spuštění nových produktů.
Příprava produktových materiálů.
Domlouvání školení od dodavatelů.

Co po tobě budeme chtít:

Objednávání zboží u zahraničních i domácích dodavatelů tak, aby vše důležité bylo včas
a ve správném množství skladem.
Budeš řešit celý proces dodání výrobku od samotného výběru přes objednání až po dodání na sklad a prezentaci na webu.
Rozvíjet sortiment - neustále hledat další příležitosti na trhu.
Dobrou znalost svěřeného sortimentu - budeš hlavní zdroj informací pro ostatní kolegy.
Obchodní a vyjednávací talent a dovednosti.
Velmi dobrá znalost Aj a znalost dalšího Evropského jazyka výhodou.
Znalost práce v MS Office nebo v Google Docs.
Aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem.

Co za to nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr.
Různorodou práci s možností seberealizace.
Přátelské pracovní prostředí - žádný openspace.
Zaškolení a podporu zkušenějších kolegů.
Podíváš se i do zahraničí, abys viděl, s kým si vlastně píšeš emaily.
Mobil, notebook.
Místo výkonu práce: Brno - Lišeň.
Flexibilní pracovní doba po skončení zkušební doby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4191352  Dátum zverejnenia: 27.10.2021