Reagujte bez životopisu

Pojišťovací specialista se slovenštinou v Českých Budějovicích

Conectart s. r. o.

Místo práce
Jeronýmova, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
20 500 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NABÍDKA PRODUKTŮ POJIŠŤOVNY COLONNADE
Právě pro společnost Colonnade hledáme nové kolegy do našich nových kanceláří v Budějovicích! Přidej se k nám

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
Hlasový projev bez logopedických vad
SŠ vzdělání s maturitou
Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
Nástupní mzda 20 500 Kč + provize
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na mobilní telefon a výhodný zaměstnanecký tarif
Multisport kartu
Práce pouze ve všední dny, bez svátků a víkendů
Práce v centru Českých Budějovic
Zázemí stabilní investiční skupiny KKCG
Příjemné a moderně vybavené pracoviště
Příspěvek za doporučení kolegy až 12 000 Kč
Přátelský kolektiv a spoustu firemních akcí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Conectart s. r. o. je nejrychleji rostoucí společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu. Stojí za námi investiční skupina KKCG a v současné době jsme jedním z největších kontaktních center v republice. Je nás již více než 1000 a působíme v šesti lokalitách. Pracujeme na 40 projektech pro ty nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, technologií i energetiky. Také provozujeme informační linku 1188 a poskytujeme zákaznickou péči společnostem ve skupině KKCG, jako Fischer, MND a SAZKAmobil, Vodafone, Nespresso.

Jsme stabilní zaměstnavatel, který si zakládá na férovosti jak ve vztahu ke klientům, tak k našim zaměstnancům. Snažíme se kontaktní centrum dělat jinak – otevřená komunikace, lidský přístup, příjemné pracovní prostředí, mnoho zaměstnaneckých benefitů a firemních akcí. Na to, jak to u nás vypadá se můžete podívat na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=JF-J2VWTzvM

Přijďte se k nám podívat a popovídat si o možnostech spolupráce s námi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Vinohradská 1511/230
10000 Praha 9
ID: 3803990  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 500 - 35 000 Kč/měsíc