Obchodní asistent - Vodafone (průměrný výdělek 35.000 Kč)

Conectart a.s.

Místo práce
Horní náměstí 1158, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
září
Mzdové podmínky (brutto)
18 700 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme náš Vodafone tým, který uzavírá nové obchody se stávajícími firemními zákazníky a pečuje o ně. Budeš s námi u toho? Školení startuje 23.6.2021!

Co bude tvou náplní práce?
• Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky Vodafone, kterým se mrkneš "na zoubek" v rámci jejich služeb a vymyslíš pro ně to nejlepší řešení
• Prace s celým portfoliem služeb, takže máš vždy něco výhodnějšího, levnějšího, lepšího pro každého ze zákazníků
• Aktivní práce v interních Vodafone systémech, abys vždy měl(a) dostatek informací o daném klientovi, či firmě
• Samostatnost a zodpovědnost, protože věříme, že v každém hovoru uděláš maximum pro spokojenost všech
• Administrativa spojená se změnou služeb, emailová komunikace a další drobné "datlování" do počítače

Co od tebe očekáváme?
Výdrž a píli. Vodafone je komunikačně i produktově náročnější projekt, takže si dej opravdu čas, než všechno budeš ovládat a znát. My to víme, a proto ti v začátcích maximálně pomůžeme a vše tě naučíme. Zbytek už je jen na tobě.

Jak se vše naučíš?
Čeká tě 10 nabitých dnů školení s našimi certifikovanými a sympatickými trenéry. Všechny dny školení máš samozřejmě proplacené, navíc se školíš přímo u nás, takže se už v průběhu školení seznámíš se svými kolegy a kolegyněmi z projektu. Je to fajn parta mladých a neklidných

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro tebe máme?
• U nás nikdy neodejdeš s prázdnou. Proto máš jistou fixní složku mzdy a neomezené provize!
• Protože tím to nekončí. Jako nováček od nás první 3 měsíce spolupráce dostaneš 9000 Kč (3000 Kč za každý měsíc), ať máš pořádnou motivaci
• Navíc za tvoje super výkony dostaneš i super provize v bonusové složce mzdy. A hádej co? Není žádný strop, kolik si můžeš vydělat. Makáš víc a dostaneš víc! Nejlepší prodejci přes 30 tisíc jen v bonusech!
• 25 dní dovolené
• HPP s možností zkráceného úvazku, protože život není jen o práci
• Pracuješ jen ve všední dny bez večerních směn a bez státních svátků (8-17:00)

Co máme navíc?
• Stravenkový paušál do výplaty v hodnotě 75
• Multisport kartu - na první měsíc zdarma, využiješ ji všude v ČR a nejen na pohyb!
• Cafeterie
• Firemní tarif za 93 Kč - neo volání, sms, neo data! + 1000 min pro volání do zahraničí z ČR
• Kafe, čaj, čokoláda zdarma!
• Slevy kam se podíváš! Shell, Samsung, MND aj.
• Klimatizované prostředí a super dostupnost ze všech koutů Olomouce i okolí!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4144576  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 700 Kč/měsíc