Kozmetička- Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
16.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600 netto + Trinkgeld

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná strasostlivost o plet klienta
- odborne denne a nocne lícenie
- poskytnutie odborneho poradenstva
-atd.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Do hotela v rakuskych alpach hladame vyucenu kozmeticku, pripadne uchadzacku s uspesne ukoncenymi kurzami ( podlozene certifikatmi ).
Pracuje sa vo 4* hoteli s wellnesom, ktory mozes v ramci svojho osobneho volna bezplatne vyuzivat.
- ubytovanie a strava su hradene
- praca je na zimnu sezonu ( december- april )
- mzda je 1600 euro plus trinkgelty ( podla tvojej sikovnosti )

Kedze praca je v Rakusku musis ovladat nemcinu na takej urovni aby si si medzi casom s klientakmi vedela poklabosit ;)

Ak chces zazit styri mesiace na mieste kde ostatny chodia na dovolenky, poritom si dobe zarobit a splnas vyssie uvedne kriteria, posli nam svoj zivotopis v nemcine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3525572  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 netto + Trinkgeld