Stavební pomocníci - Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Graz, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 1 900 EUR/mesiac1900 netto + 13. a 14. plat + preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce na stavbách
Fasádne práce
Murárske práce
Zámočnícke práce
Zváračské práce

Práca u rakúskeho zamestnávateľa na rakúsku pracovnú zmluvu bez poplatkov za sprostredkovanie

- možnosť navýšenia mzdy podľa kvalifikácie
- 13. a 14. plat
- ubytovanie poskytnuté a hradené zamestnávateľom počas pracovných dní
- 5 týždňov dovolenky
- nadčasy preplácané do výšky 100 %
- diéty za každý odpracovaný deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť elektro zvárania výhodou

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3692679  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 1 900 EUR/mesiac1900 netto + 13. a 14. plat + preplácané nadčasy