Sústružník do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Hallein, Rakúsko
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na CNC sústruhoch
Nastavovanie strojov (Heidenhain, Fanuc, Siemens, atď.)
Kontrola kvality podľa špecifikácií
Čistenie a údržba strojov
Aktívna spolupráca pri procese zlepšenia práce
3 smenná prevádzka - ranná, poobedná a nočná

Rakúska pracovná zmluva
žiadne sprostredkovateľské poplatky
13. a 14. plat
Dlhodobé pracovné miesto
Diéty
5. týždňov dovolenky v roku
Ubytovanie zabezpečené a plne hradené
Pracovné oblečenie a obuv zdarma
Príspevok na cestovné náklady

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí podľa zaslaného životopisu vyhovujú požadovaným kritériám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Danú pozíciu obsadzujeme pre medzinárodne úspešnú a známu priemyselnú spoločnosť so širokým portfóliom tovaru od malých elektrospotrebičov až po veľké stavebné stroje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Samostatnosť, flexibilita, trestná bezúhonnosť

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4092614  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac