Automechanik v unčovicích

CORAX spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
132, 784 01 Litovel, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:CORAX spol. s r.o., IČ 60837152
Pracoviště:CORAX spol. s r.o. - pracoviště, Unčovice 132, 784 01 Litovel

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 22000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Olomoucký kraj, Unčovice. Termín nástupu: dohodou.
Česká společnost působící více než 20 let na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika v Unčovicích.
Požadujeme: ŘP sk. B, C; manuální zručnost, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci, časová flexibilita.
Směnný provoz (krátký, dlouhý týden).
Nabízíme:
- velmi dobré platové podmínky!
- zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti
- mobilní telefon
- příspěvek na stravování
- benefitní program volání i pro rodinné příslušníky
- nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS v Unčovicích
- slevu na práci a náhradní díly při opravě automobilu ve firemním servisu v Unčovicích
- zaškolení
- firemní akce
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11263540770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
ID: 2811068  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 24000 Kč/měsíc