Výroba a balenie pizzy - Pizza production and packaging

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Holandia Północna, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
10,95 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:
• Práca vykonávaná na páse, aranžovanie polotovarov na horúcom ceste na pizze
• Kontrola kvality výrobkov.
• Balenie hotových výrobkov.

Čo ponúkame:
• Zmluva na holandských komínoch.
• Výplata na účet, každé 4 týždne.
• Ubytovanie v súlade s osvedčením SNF.
• Doprava do práce v Holandsku.
• Kompletné poistenie počas pobytu v Holandsku.
• Starostlivosť poľských koordinátorov.
• Stály prístup k výplatnej pásky, výpisy o odpracovaných hodinách a ďalšie dokumenty prostredníctvom online profilu zamestnanca.
• Počas tohto obdobia sa vyplatilo 150 € zlotých po prvom.
• 120 PLN v podobe štartovacieho balíka obsahujúceho obliečky pre posteľ, holandská sim karta, poľsko-holandská slovenčina
Požiadavky na zamestnanca

Čo požadujeme:
• Anglický jazyk je lepší.
• Práca je vhodná aj pre ľudí bez skúseností!
• Vyžadujeme základné znalosti angličtiny alebo poľštiny.

Informácie o výberovom konaní

1. Vyžadujeme základné znalosti angličtiny alebo poľštiny.
2. Komunikujeme v poľštine alebo angličtine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Boboli Benelux je už viac ako 20 rokov lídrom vo svete výrobcov cesta na pizzu. Zaoberá sa nielen výrobou vysokokvalitného stredomorského pečiva, ale aj výrobou produktov na jeho základe. V sortimente nájdete rôzne druhy pizze ako aj zapiekaniek.

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4123165  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,95 EUR/hod.