Pracovník obsluhy strojů na výrobu knih

CPI Moravia Books s.r.o.

Místo práce
Brněnská 1024, 691 23 Pohořelice
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
21.000,- až 26.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník obsluhy knižních strojů je zodpovědný za samostatné provedení strojového opracování knih. Jedná se především o ořezávání nebo skládání papíru do požadovaného formátu.
Pracovní náplň sestává z převzetí zakázky, nastavení a obsluhy stroje, průběžného dohledu na kvalitu prováděných řezů nebo ohybů a předání hotové zakázky k dalšímu zpracování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a kvalitě odváděné práce
příspěvek na dopravu do práce
příspěvek na penzijní připojištění
podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí
zvýhodněné závodní stravování
nadstandardní příplatky za práci přesčas
férové jednání a jistotu zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice je vhodná pro muže i ženy.
Pro pracovníky bez zkušeností z oblasti výroby knih máme připravený zaškolovací plán. Bude Vám přidělen zkušený pracovník, který Vám vysvětlí a ukáže jednotlivé funkce stroje a seznámí Vás se specifiky výroby knih.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Tiskárna knih CPI Moravia Books je dceřinou společností nadnárodní skupiny CPI, která je největším výrobcem knih v Evropě.
Mezi členy skupiny CPI patří vedle naší tiskárny v Pohořelicích i tiskárny s dlouhou tradicí­ jako jsou Firmin Didot ve Francii, Ebner a Spiegel v Německu nebo Mackays ve Velké Británii.
Celá skupina vyrobí­ za rok přes 400 mil. knih a spolupracuje s více než 2 000 nakladatelství­mi z celého světa, od těch malých až po ty největší. Naše tiskárna v Pohořelicí­ch zahájila svůj provoz v roce 1996 a postupně jsme se stali důležitou základnou skupiny pro trh ve střední­ a východní­ Evropě.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3433203  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21.000,- až 26.000,-