Web Developer - JavaScript

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Plynárenská, Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1200 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednu ze 3 nejsilnějších pojišťoven na slovenském trhu, která působí i v dalších 11 zemích Evropy, hledáme Web Developera. Staňte se součástí 7 členného týmu, který má na starosti vývoj webových stránek pro různé rakouské služby společnosti.
Jaké dovednosti budete potřebovat?
• HTML/HTML5
• CSS
• Javascript (ideálně i Bootstrap)
• MS Visual Code
• Angličtinu na úrovni B2
Výhodou pro Vás bude:
• PHP
• MVC framework, třeba Angular nebo AngularJS
• CSS Preprocessors (SASS, LESS)
• nodeJS
• Git
• Znalost němčiny
Je to pozice, která Vás zaujala? Chtěl byste pracovat s nejnovějšími webovými technologiemi a využít příležitost podílet se na know-how firmy? Uplatnit své nápady?

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pošlete nám svůj životopis a my se Vám rádi ozveme s více podrobnostmi! Zatím Vám můžeme sdílet benefity, kterými Vás firma odmění:
* 13. a 14. plat + roční bonusy
* 5. týden dovolené navíc
* Krátké pátky
* Mobil (i k osobním účelům)
* Sleva na produkty
* Příspěvek na zdravotní pojištění
* Možnost podílet se na mezinárodních projektech v nezávislé firmě a v malém týmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

programátor, developer, javascript

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3409940  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR