Team Leader týmu Standart Client

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Masarykova 26, Brno-střed-Brno-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nechybí vám technický přehled v IT a máte již zkušenost s people managementem?
Máte zkušenosti se správou koncových uživatelů na last levelu supportu a dobrou znalost SCCM?

Co budete mít na starosti?
Budete mít na starosti koordinaci a řízení seniorního SCCM týmu a sám se zapojíte do administrace, správy OS a System Center Configuration Manager toolu (SCCM) a řešení incidentů se zaměřením na automatizaci, deployment a patch management.
• Správa, deployment a konfigurace SCCM
• Deployment operačních systémů, distribuce SW a nasazení SW balíčků do pracovních stanic
• Využití SCCM jako automatizační platformy (skriptování, vytváření / udržování rozhraní pro správu majetku a systém prodeje jízdenek / samoobslužná platforma)
• Analýza, optimalizace, integrace nových aplikací, tvorba dokumentace

Co by vám nemělo chybět?
• Technicky zdatný kandidát se seniorní IT znalostí, který bude pro tým technickou autoritou
• Dobrá znalost SCCM
• Týmový hráč se skvělými komunikačními dovednostmi
• Předchozí zkušenost s vedením lidí a projektů
• Pokročilá angličtina (psaná a mluvená)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabídneme?
• Fixní mzda a pravidelné bonusy
• Možnosti růstu v oblasti IT
• Rozsáhlé školení (technické a soft skills)
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky, multisport, jazykové kurzy
• Mobilní telefon s firemním tarifem
• Pravidelné teambuildingy a firemní akce
• Možnost zahraničních pracovních cest

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost poskytující IT support svým pobočkám ve světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3416830  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 60000 Kč