Vzdálená technická podpora

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dělá Vám radost, když můžete někomu poradit? Komunikace je Vaší silnou stránkou a nechybí Vám ani trpělivost? V technické dokumentaci se hravě nejen zorientujete, ale dovedete si také představit, že ji vytvoříte? Pokud jste si odpověděl/a kladně, pak to vypadá, že hledáme právě Vás! Počítáme s tím, že Vás pečlivě zaučíme :-)

Náplň práce:

* Poskytování technické podpory zákazníkům - telefonická i emailová komunikace
* Aby naši zákazníci měli co nejlepší uživatelské znalosti, čeká Vás také podílení se na přípravě školení a workshopů technického rázu
* Budete s námi také testovat nová řešení
* A nemine Vás také tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

* Min. středoškolské vzdělání technického zaměření
* Znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2
* Dobrou schopnost orientace v technické dokumentaci, zkušenost se vzdálenou podporou
* Komunikativní osobu, která disponuje citem pro vysvětlování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

* Dovolenou navíc, sick days
* Příspěvky na stravování
* Mobilní telefon s tarifem i pro osobní užití
* Podporu vzdělávání
* Možnost vnitropodnikového kariérního růstu

* Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3923384  Dátum zverejnenia: 12.6.2020