Marketér s NJ + ČJ

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Daří se Vám proměňovat na první pohled obyčejnou činnost jako je psaní v umění? Psaní pro Vás znamená zdroj zábavy a radosti? Milujete, když Vás psaní přivede do doposud neznámých řek a Vy tak objevíte něco pro Vás do té chvíle neznámého? My Vám k tomu všemu přidáme hlubokou studnu inspirace v podobě naší firemní kultury, kterou tady všichni žijeme. Budete se u nás cítit dobře, pokud: do své práce dáváte kus sebe a své srdce, Vás charakterizuje usměvavá tvář, máte chuť se neustále rozvíjet, ale především pokud Vám dělá radost pracovat v týmu!

Náplň práce:

* Budete pečovat o náš firemní časopis, což v sobě zahrnuje nejen tvorbu obsahu, ale také korekturu, protože i naši kolegové chtějí být jeho součástí

* Čekají Vás také překlady článků německy hovořícího marketingového týmu do češtiny a úpravy těchto článků do čtivé podoby

* Setkávat se bude s kolegy nejen z oddělení marketingu, ale také obchodu a oddělení grafického, abyste spolu dali hlavy dohromady a vymysleli, jak naší prezentaci posunout o level výše

* Ve volném čase se můžete ponořit do naší prezentace na sociálních sítích a být tak nápomocen/nápomocna kolegovi, který je spravuje

Co od Vás očekáváme?

* Německý jazyk na komunikativní úrovni - pokud Vám skloňování, koncovky apod. připisují vrásky na čele pak nezoufejte - nějakou tu chybku Vám odpustíme, ale musíte si hravě poradit s překladem z NJ do ČJ (nikoliv naopak) a s komunikací s kolegy
* Anglický jazyk pro občasnou běžnou komunikaci
* Nápady, které propíšete v realitu
* Zkušenosti s pisatelskou činností

Co Vám nabízíme?

* Podpůrný pracovní kolektiv
* Možnost zkráceného pracovního úvazku
* 13. plat
* Slevu na firemní produkty
* Prostor pro kreativitu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3935224  Dátum zverejnenia: 9.7.2020