Technik údržby – elektro - až 35.000,- Kč

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobě?
Disponujete platnou vyhláškou 50/1978 §6
Nevadí Vám práce na směny?

Pokud se ve výše zmíněném vidíte, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?
Ve třísměnném provozu Vás čeká pravidelná údržba a opravy elektrických částí strojů a technologických zařízení ve výrobě
Tvorba záznamů o údržbě
Úzká spolupráce při odstraňování závad na výrobních zařízeních.
Zajišťování pohotovosti ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi přátelské prostředí s rodinnou atmosférou
Velmi dobré platové ohodnocení + pravidelné navyšování mezd + 13. plat
Více jak 25 dní dovolené, firemní benefity z více oblastí (kultura, sport, zdraví, relax, cestování), kafeterie
Samozřejmostí jsou u nás odborné kurzy, pravidelné vzdělávání a kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
Zkušenosti se slaboproudem a praxe v oblasti údržby strojů a zařízení podmínkou
Praxe alespoň 1 rok
Ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3983383  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc