Underwriter - analytik úvěrového rizika (na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice: UNDERWRITER - analytik úvěrového rizika

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Underwritingu v Praze 4, na metru Pankrác - hledáme kolegyni/kolegu na pozici Underwriter - analytik úvěrového rizika.

Jaká bude náplň Vaší práce?
• Budete spravovat vlastní portfolio firem, které budete hodnotit na základě analýzy úvěrového rizika
• Budete samostatně stanovovat rating firem a rozhodovat žádosti o úvěrové limity v rámci přidělené pravomoci
• Budete aktivně vyhledávat dostupné informace o hodnocených firmách i celých mezinárodních skupinách
• V rámci hodnocení firem budete aktivně ve spojení jak s klienty, tak i s hodnocenými firmami
• Při hodnocení firem budete aktivně komunikovat s interními útvary společnosti, včetně kolegů z našich zahraničních poboček

Jaká je naše představa?
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Analytické myšlení
• Znalost finanční analýzy či účetnictví výhodou
• Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
• Uživatelská znalost produktů MS Office
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační a argumentační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou na plný či částečný úvazek (dle Vašich možností)
• Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác,
profesionální a přátelský kolektiv
• Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti z finančního sektoru podléhající regulaci České národní banky
• Možnost účastnit se krátkodobých stáží v zahraničí
• Široké možnosti dalšího osobního a profesního rozvoje a vzdělávání, možnost studovat vybraný cizí jazyk formou individuální výuky
• Pružnou pracovní dobu s možností využití home office
• 6 týdnů dovolené nebo 5 týdnů dovolené a řadu zaměstnaneckých výhod, sick days
• Příspěvky na penzijní a stavební spoření, příspěvek na stravování

Možný nástup: IHNED

Jak se přihlásit?
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis vč. motivačního dopisu.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně mzdového očekávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, trpělivost, dobré komunikační a argumentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3409923  Dátum zverejnenia: 14.2.2020