Vedoucí Domu sociálních služeb Na Neklance 15, Praha 5 v pobytové odlehčovací službě

CSOP Praha 5

Místo práce
Na Neklance, Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.6.2022
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu v zařízení rodinného typu s max. počtem 27 klientů, koordinace práce zdravotních sester a pečovatelek a provozního chodu domu, podmínkou praxe s vedením menšího kolektivu do 16 zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

sociální, zdravotnické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborné komunikační a organizační schopnosti, asertivita, flexibilita, samostatnost, pečlivost, psychická odolnost, schopnost týmové práce, pečlivost, výhodou praxe v sociálních službách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

příspěvková organizace zabývající se poskytováním sociální a ošetřovatelské pomoci

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3728810  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc