3D grafik - kompozitor

MOVISIO s.r.o.

Místo práce
Michelská 29/6, Praha 4-Michle, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Věříš, že 3D animace mají velkou budoucnost? Chceš vytvářet obsah, který vzbudí nadšení?
Pak právě tebe chceme do týmu. Jsme špička ve 3D vizualizacích, průmyslových animacích a rozjíždíme virtuální realitu jako efektivní marketingový nástroj. Náš vizuální obsah pomáhá klientům lépe prodávat služby, vysvětlovat konkurenční výhody produktů nebo fungování technologií. My věříme, že jeden obraz vydá za tisíc slov a možná za milión, pokud se hýbe. A právě na zakreslení 3D modelu liniové stavby do videa zde máme volnou pozici.
Jaká bude tvoje práce?
• 2D a 3D kompozice scén
• modelování připrava masek
• animace
• spolupráce a komunikace s členy projektových týmů

Co bys měl umět?
• znalost práce ve Fusion
• práce v 3DS MAX (minimálně znalost prostředí)
• Photoshop (základy, prostředí)
• znalost Mocha 5 výhodou

Co od tebe očekáváme?
• minimálně 1 rok praxe jako kompozitor
• SŠ vzdělání, obor dopravního nebo technického směru výhodou
• cit pro detail a pečlivost
• schopnost samostatně tvořit
• spolehlivost a dodržování termínů
• týmového ducha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• práci na velkých dopravních projektech
• práci na plný úvazek
• motivační platové ohodnocení
• profesní a finanční růst
• flexibilní pracovní dobu, možnost home office
• příjemné pracovní prostředí, práci v týmu
• 25 dní dovolené, relaxační koutek, pravidelné firemní grilovačky atd...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Movisio - česká firma se silnou vizí, vytváříme profesionální vizuální a softwarové projekty již více jak 20 let. Našimi třemi pilíři jsou vývoj software, 3D a solutions. Na výběr z toho, komu a co jsme v poslední době dodali se můžeš podívat tady. Stejně tak víme, jak důležitý je skvělý tým, se kterým si rychle padneš do noty – bude vedle tebe stát zkušená parta programátorů, grafiků a teamleaderů, se kterou společně dotáhnete projekty do úspěšného konce.
ID: 3881445  Dátum zverejnenia: 28.2.2020