Firemní právník

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

FIREMNÍ PRÁVNÍK

Chcete pracovat ve společnosti, která je 100 let světovou jedničkou v právní ochraně?

Služba, kterou poskytujeme již více než 24 let v České republice pomáhá lidem v běžném životě i při podnikání.

Budete důležitým členem našeho týmu a spolupodílet se na našem společném úspěchu. K tomu od nás dostanete naši plnou podporu a dle vašich potřeb budeme budovat a rozvíjet vaši kariéru.

Co vás bude čekat?

• Budete zabezpečovat právní agendu pojišťovny a jejích útvarů
• Posuzovat smlouvy a jiné právní úkony a vnitřní předpisy společnosti z hlediska jejich souladu s právem
• Zabezpečovat monitorování nových právních předpisů
• Podílet se na přípravě smluv uzavíraných s externími partnery, účastnit se strategických jednání s externími partnery
• Spolupracovat v oblasti pojistných produktů
• Zabezpečovat agendu vyřizování stížností

Co máme pro vás připravené?

• Budete pracovat v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
• Připravíme vám spoustu seminářů, workshopů, vašeho vedoucího a kolegy, kteří vás budou hned od začátku podporovat
• Stabilní fixní mzdu a k tomu prémie
• Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto pro vás máme přichystanou pestrou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Co potřebujete?

• Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
• Uvítáme vaše zkušenosti z pojišťovnictví, finančnictví, bankovnictví – min. 3 roky praxe
• Znalost Anglického nebo Německého jazyka máte na pokročilé úrovni
• Orientujete se v pracovních postupech, procesech a pojistných podmínkách
• Ovládáte MS Office (Excel, Word, PowerPoint), ASPI
• Umíte přirozeně a profesionálně komunikovat
• K lidem a novým věcem se stavíte pozitivně
• Dokážete převzít odpovědnost za svá rozhodnutí

Dává vám to smysl? To je možná práce vašich snů.
Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout váš profesní život. Co stačí udělat? Napište na [email protected].

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3577761  Dátum zverejnenia: 7.8.2019