Hlavní účetní

Daejung Czech, s.r.o.

Místo práce
Štefánikova, Bojkovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní vedení účetnictví střední výrobní firmy, účetní agenda spojená s DPH a daněmi, inventarizace účtů, znalost českých daňových zákonů
- příprava reportů pro korejské vedení, denní komunikace v angličtině
- hlídání splatností faktur, příprava platebních podkladů, evidence faktur, fakturace do EU

Informace o náboru

poslední kolo výběrového řízení absolvujete ve Slovenském Daejungu v Dubnici nad Váhem v anglickém jazyce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 3 roky na obdobné pozici

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Daejung Czech s.r.o. je korejská společnost, která vznikla v roce 2020, jako sesterská společnost slovenského Daejung Europe s.r.o., výrobu ve svém prvním provozu v Dubnici nad Váhom spustila oficiálně v roce 2008. Zabývá se výhradně výrobou plastových komponentů, častí klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl. Společnost se neustále vyvíjí, postupuje a rozšiřuje svoji výrobu. I nadále pokračujeme ve svém růstu a snaze o dosažení stanovených cílů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3947360  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc